Redakční systém pagio

internetové stránky s myšlenkou

Redakční systém pagio přináší vyspělé a propracované řešení pro snadnou tvorbu a správu rozsáhlých kvalitních webových stránek a firemních portálů. Díky intuitivnímu ovládání a přehlednosti je redakční systém vhodný i pro méně zkušené uživatele. Unikátním přínosem redakčního systému pagio v porovnání s open-source redakčními systémy je podpora správy desítek webových prezentací z jednoho místa, propracovaná uživatelská podpora, stabilita ověřeného systému a pokročilá technická připravenost pro SEO.

Benefity a přínosy

Multiwebový systém

Multiwebová podpora je jedním z hlavních přínosů redakčního systému pagio. Pod jediným redakčním centrem lze spravovat množství kvalitních webových stránek a prezentací, včetně mezinárodních mutací. Mezi výhody multiwebového systému patří především centrální správa veškerého obsahu, kontrola nad publikovaným obsahem, snadnější administrace a úspora nákladů. Díky tomuto systému lze také pod jednou redakcí spravovat více webů a e-shopů, užitečné je jednoduché zachování kompaktnosti korporátního stylu, možnost vzájemného sdílení obsahu mezi jednotlivými weby a zachování variability lokálního obsahu jednotlivých webů.

Uživatelské prostředí

Redakční systém pagio byl navržen tak, aby klientům poskytoval maximum funkcí, které jim usnadní jejich práci a zároveň byl co nejjednodušší z hlediska ovládání.

V rámci redakčního systému tak i bez znalostí programování lze měnit vzhled webových stránek, přidávat obsah a spravovat jeho strukturu. Snadno také můžete vytvářet články, aktuality, fotogalerie, formuláře, tabulky aj. Díky těmto funkcím je publikování obsahu jednoduché a rychlé.

Oddělená grafika od obsahu

Změna vzhledu je s redakčním systémem pagio snadná – grafika je oddělená od obsahu do šablon. Při jakékoliv změně obsah webu zůstává, mění se pouze grafická část. Díky tomu pak při změně vzhledu nemusíte podstupovat celou tvorbu webu znovu. Dalšími nespornými výhodami je snadná škálovatelnost, možnost využít desítky hotových grafických šablon a možnost vytvořit grafickou šablonu na míru.

Souborový manažer

Redakční systém pagio je vybaven webovým souborovým manažerem, který usnadňuje práci s jednotlivými soubory uloženými na webu. K souborům a obrázkům lze přistupovat i přes FTP rozhraní. Systém nabízí možnost ořezávání fotografií a automatickou tvorba náhledů fotografií. To se děje automaticky na základě nastavení systému a šablon.

Automatické aktualizace

Případné problémy vzniklé během používání pagio jsou řešeny rychle a účinně. Nahlášení chyby nebo problému kterýmkoliv klientem znamená vytvoření opravného kódu. Problémová část je pak automaticky upravena a aktualizována v redakčních systémech všech klientů.

Hromadnou aktualizací všech webů založených na redakčním systému pagio, včetně synchronizačního můstku s IS, je dosahováno nadstandardní stability a spolehlivosti webové prezentace.

Helpcentrum a nápověda

Součástí redakčního systému je rozsáhlá nápověda (v češtině i angličtině) a služba helpcentra.

Dále je uživatelská i administrační nápověda publikována na stránkách Wikipedia, aby byla dostupná široké skupině uživatelů.

Pro partnery jsou zde dostupné školící a rekvalifikačí kur­zy.

Aplikační fulltext

Pokročilé fulltextové vyhledávání se efektivně vypořádává s dvěma základními problémy klasického vyhledávání. Redakční systém pagio spolehlivě odstraňuje problémy při vyhledávání v databázích, které nepodporují vyhledávání s nebo bez diakritiky a fulltextové hledání funguje i ve všech modulech a rozšířeních – vyhledávání není omezeno jen na základní obsah, ale zahrnuje také uživatelské pluginy, články a zboží v e-shopu.

Podpora běžných hostingů

Redakční systém pagio byl navržen tak, aby využíval nejrozšířenější technologie a byl tak vhodný pro instalaci na běžně používané hostingy.

Redakční systém je proto založen na kombinaci technologií PHP5 a MySQL a odladěn pro běžné nastavení hostingů. CMS pagio lze ale nasadit i na vlastní hosting klienta (pouze v edicích Professional a Enterprise).

Pagio lze instalovat roboticky – to se používá při zakládání microstránek.

SEO technická připravenost

Redakční systém pagio podporuje rozšířené potřeby SEO optimalizace webu pro vyhledávače. Funkce SEO jsou proto plně integrovány do tvorby obsahu internetové firemní prezentace díky aplikaci tří úrovní definic klíčových slov a popisu stránky (DESCRIPTION), volbě automatického generování klíčových slov z obsahu, generování pěkných URL a zkratkových adres a také sitemap generátoru. Jádro systému obsahuje 13 SEO algoritmů.

Nadstandardní možnosti editace

Redakční systém pagio si i přes nabídku celé škály pokročilých funkcí zachovává přehlednou strukturu ovládacích prvků. Systém je navržen tak, aby se v něm mohl uživatel pohybovat intuitivně. Editace textů je založena na velmi propracovaném editoru WYSIWYG, se kterým se pracuje podobně jako s obvyklými kancelářskými aplikacemi.

Dalšími výhodami pro snadné použití redakčního systému pagio je drag&drop ovládání, zvýraznění zapsaných tagů a upozornění na porušení pravidel validity webových stránek. Samozřejmostí je podpora všech prohlížečů (IE6+, Mozilla, Opera, Safari)

Rozšíření a pluginy

Zvětšovací fotogalerie

Plugin rozšiřuje možnosti prezentace fotografií. 4 druhy zobrazení Plugin rozšiřuje možnosti prezentace fotografií. 4 druhy zobrazení

RSS kanály

Plugin umožňuje uživatelům odebírat novinky a sledovat aktuální dění z webových stránek pomocí RSS čteček. Plugin umožňuje uživatelům odebírat novinky a sledovat aktuální dění z webových stránek pomocí RSS čteček.

RSS agregátor

RSS agregátor zobrazuje na webových stránkách informace z externích RSS zdrojů a sdružuje je na určeném místě. viz.: http://www.komora.cz/ RSS agregátor zobrazuje na webových stránkách informace z externích RSS zdrojů a sdružuje je na určeném místě. viz.: http://www.komora.cz/

Zabezpečená sekce

Plugin umožňuje vyčlenit část obsahu (jednotlivé články nebo celé sekce) a zpřístupnit ho pouze vybrané skupině uživatelů. Přístup je zabezpečen heslem. Plugin umožňuje vyčlenit část obsahu (jednotlivé články nebo celé sekce) a zpřístupnit ho pouze vybrané skupině uživatelů. Přístup je zabezpečen heslem.

Související stránky

Plugin umožňuje ke každé stránce přiřadit obsahově podobné stránky. Uživatelům jsou na každé určené stránce nabídnuty další obsahově podobné stránky. (Nezbytné např. pro zpravodajské servery.) Plugin umožňuje ke každé stránce přiřadit obsahově podobné stránky. Uživatelům jsou na každé určené stránce nabídnuty další obsahově podobné stránky. (Nezbytné např. pro zpravodajské servery.)

Download manager

Plugin usnadňuje práci s jednotlivými soubory při jejich stahování ze serveru. Vhodné při umisťování většího množství souborů. http://www.unionocel.cz/cz/download/ Plugin usnadňuje práci s jednotlivými soubory při jejich stahování ze serveru. Vhodné při umisťování většího množství souborů. http://www.unionocel.cz/cz/download/

Ochrana formulářů captcha

Plugin zabezpečuje odesílání formulářů pomocí antispamu CAPTCHA. Je to jedna z mála možností, jak se bránit vyplňování formulářů roboty. Plugin zabezpečuje odesílání formulářů pomocí antispamu CAPTCHA. Je to jedna z mála možností, jak se bránit vyplňování formulářů roboty.

Mapy google

Plugin umožňuje vkládat do obsahu aktivní mapy z produkce společnosti Google. Plugin umožňuje vkládat do obsahu aktivní mapy z produkce společnosti Google.

Rotující novinky a obrázky

Plugin umožňuje vkládat na jednotlivé stránky dynamicky působící prvek. Rotování novinek a obrázků je možné nastavit v administraci. Plugin umožňuje vkládat na jednotlivé stránky dynamicky působící prvek. Rotování novinek a obrázků je možné nastavit v administraci.

Formulář na míru

Díky tomuto pluginu si můžete sami vytvářet formuláře na míru Vašim požadavkům. Značně zjednodušuje a zlevňuje vedení drobných průzkumů a anket mezi uživateli webových stránek. Díky tomuto pluginu si můžete sami vytvářet formuláře na míru Vašim požadavkům. Značně zjednodušuje a zlevňuje vedení drobných průzkumů a anket mezi uživateli webových stránek.

Hodnocení článků

Jednoduchý plugin pro uživatelské hodnocení obsahu článku - stačí přidat 1-5 hvězdiček... Jednoduchý plugin pro uživatelské hodnocení obsahu článku - stačí přidat 1-5 hvězdiček...

Anketa

Anketní modul umožňuje vytvářet jednoduché dotazovací kampaně a zaznamenávat počty odpovědí. Anketní modul umožňuje vytvářet jednoduché dotazovací kampaně a zaznamenávat počty odpovědí.

Překlad adres

Plugin je vhodný při spuštění nového webu na původní doméně. Umožňuje zadat (ručně) všechny zaindexované URL a nasměrovat je nové. Plugin je vhodný při spuštění nového webu na původní doméně. Umožňuje zadat (ručně) všechny zaindexované URL a nasměrovat je nové.

Prodejci s klientskou administrací

Robustní modul pro správu kontaktních i jiných údajů svých dealerů/prodejců. Obsahuje administraci pro dealery, kde si upravují své účty. Robustní modul pro správu kontaktních i jiných údajů svých dealerů/prodejců. Obsahuje administraci pro dealery, kde si upravují své účty.

Panel newsletter s administraci

Přes přihlašovací panel probíhá sběr emailových adres. Z newsletteru je možné adresu i odhlásit. Plugin obsahuje administraci včetně hromadného exportu adres. Přes přihlašovací panel probíhá sběr emailových adres. Z newsletteru je možné adresu i odhlásit. Plugin obsahuje administraci včetně hromadného exportu adres.


Služby a servis

Projektové řízení

Projektové řízení Při tvorbě internetové stránky využíváme projektového řízení, paměťových map a osvědčených implementačních technik. To vše pro zachování nízké ceny a dodržení termínu.

Garance

  • termínu
  • dodržení ceny
  • minimalizace rizik

Servis

Servis Uzavřením servisní smlouvy získáváte garanci reakční doby a doby vyřešení všech nahlášených chyb. Dále je dle úrovně servisu zvýhodněna hodinová sazba na veškeré práce navíc.

Úrovně servisu

Servisní smlouva Doba odezvy Doba vyřešení
pagio basic 2 BD 5 BD
pagio premium 2 BD 5 BD
pagio custom Telefon Telefon
BD = pracovní den

Pronájem licence

Licence Redakční systém pagio je možné pronajmout a tím docílit nižší pořizovací ceny celé webové stránky. Pronájem licence obsahuje též pluginy, ale i veškeré aktualizace. Systém tak nikdy nezestárne.

Ukázka pronájmu

Servisní smlouva Měsíčně
pagio standard 500 Kč
webhosting od 50 Kč

Aktuálně

22.5.2015 Vytiskněte si vlastní obraz

Ve spolupráci s reklamní agenturou Salay jsme…

19.2.2015 Efektový emoční web dagmarpeckova.com používá pagio

Pro známou operní pěvkyni jsme zrealizovali…

5.11.2014 Firemní web společnosti AB MERIT, a.s. spuštěn

Na redakčním systému pagio běží od…

30.10.2014 Sušené zelenina, ovoce a ovocné koncentráty s Avitem

V minulém týdnu jsme spustili nový…

27.10.2014 Avito zrealizovalo aplikaci pro mobilní telefony

V minulém týdnu jsme ve spolupráci s…

Co je to pagio?

Redakční systém pagio je nástroj pro tvorbu kvalitní webové stránky či elektronického obchodu (e-shop). Od základní firemní prezentace dokáže svými bohatými funkcemi pokrýt i ty největší požadavky na elektronické obchodování s využitím e-shopu či B2B systému. E-shop disponuje také oboustranným napojením na systémy i6informační systém K2, účetní systémy Moneyúčetní program Pohoda, informační systém Helios a ERP systém SAP.

Kontakty

Avito s.r.o.
Bezručova 17a, Brno, 602 00, ČR
Tel: +420 530 333 000
Podpora: +420 530 333 003
info@avito.cz, www.avito.cz

redakční systém pagio - tiskové logo